Tildės Biuras

Kalbinės technologijos produktyviam darbui
  • Patobulink savo kalbą naudodamas stiliaus, rašybos ir gramatikos tikrintuvą
  • Versk naudodamas geriausius vertimo įrankius Baltijos šalyse
  • Diktuok arba atpažink garso faile įrašytą šneką

Kalbos įrankiai

Tavo tekste Tildės Biuro rašybos ir gramatikos tikrintuvas suranda ir taiso tai, ką pamiršti – žodžių rašybą, kablelius ir dažniausiai pasitaikančias stiliaus klaidas. Papildomame skirtuke Gramatika sužinosi, kaip teisingai rašyti įvairias lietuviškų ir užsienio kalbų žodžių formas bei darinius.

Klaidų taisymas suderinamas su Windows operacine sistema, MS Office, LibreOffice ir OpenOffice programine įranga.

Vertimas

Kai vienos kalbos neužtenka, Tildės Biuras siūlo naudotis lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, latvių ir lenkų kalbų žodynais atskiriems žodžiams ir terminams versti.

Taip pat susipažink su geriausia pasaulyje automatine vertykle, skirta Baltijos šalių kalboms. Šis įrankis leidžia dirbti itin našiai, su juo gali versti ne tik sakinį ar tekstą, bet ir visą dokumentą iš karto.

Sinonimai

Ar atsimeni, ką lietuvių kalbos mokytoja mokė apie žodžių kartojimą gretimuose sakiniuose? Tildės Biuras tai dar kartą primena. Tobulink savo rašto darbų kalbą ir tiksliai parink žodžius naudodamasis Tildės Biuro sinonimų žodynu. Turtink savo kalbą ir sužinok, kokiais dar žodžiais išreiškiama norima sąvoka.

Dabar sinonimai pateikiami ir anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, latvių bei lenkų kalbomis.

Šnekos atpažinimo technologija

Siūlome tau galimybę išbandyti pirmąją lietuvių šnekos atpažinimo priemonę. Tai paprasta – tiesiog įkelk paruoštą garso failą arba gyvai diktuok norimą tekstą į savo kompiuterį. Svarbu: atkurto teksto kokybė priklauso nuo garso failo kokybės.

Pasinaudok šia nauja galimybe, kuri tau padės sutaupyti laiko!

Be to, Tildės Biuras siūlo:
ŠablonaiEnciklopedijosVaizdų atpažinimas
Lengvai prieinami ir visada po ranka – skirtingi pavyzdžiai, kad būtų lengviau parengti dalykinius dokumentus. Nesuk galvos dėl to, kaip parašyti protokolą, kurioje pusėje įterpti datą, kaip suformuluoti pareiškimo tekstą arba sukurti savo CV. Kaip atsirado sąvoka „Andalūzijos šuo“, kuriais metais pradėta žaisti krepšinį ir ko bijo kenčiantys nuo niktofobijos? Naudokis enciklopedine duomenų baze, norėdamas pasitikrinti arba sužinoti faktus, paaiškinimus, terminus ir svetimybes.Perrašyti ranka jau nemadinga. Išgauk tekstą iš nuskaityto dokumento, parengto lietuvių anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, latvių ar estų kalbomis. Gautą tekstą gali lengvai apdoroti elektroninėmis priemonėmis.

Tildės Biuras suderinamas su Windows operacine sistema, naujesne
nei Windows Vista, taip pat su naujesne nei 2007 m. Microsoft Office versija.

©2023 Tilde