14.01.2014

Kalbinių technologijų įmonė Tilde išleido naujausią mašininio vertimo platformos „LetsMT!“ versiją. Joje įdiegtos naujos profesionaliems vertėjams skirtos funkcijos pastebimai padidina vertimo efektyvumą ir našumą.


Naujausioje sistemos versijoje ypač akcentuojama didėjanti mašininio vertimo, kaip pagrindinio kalbinių paslaugų teikėjų įrankio, svarba. Pašalindama MV taikymo profesionaliam vertimui kliūtis, „LetsMT!“ keičia rinkos perspektyvas.

 
„Tilde“ generalinis direktorius Andrejs Vasiļjevs: „Kurdami „LetsMT!“, visada atsižvelgiame į augančios naudotojų bendruomenės atsiliepimus. Šioje naujausioje versijoje pritaikėme naudotojų poreikius atitinkančius pažangius sprendimus. Vis dar stebimės, kaip technologijos gali padėti peržengti kalbos barjerus, ypač profesionalių vertėjų bendruomenėje. Naujoji „LetsMT!“ versija suteikia galimybę naudotis vertimo paslaugomis, kurių poreikis nuolat auga.“

 
Su „LetsMT!“ naudotojai gali lengvai kurti savo tinkintą mašininio vertimo sistemą, atitinkančią vertimo poreikius. Čia galima įkelti specialistų išverstų dokumentų, terminų duomenų bazių ir žodynų archyvų. O sistema mokosi versti remdamasi tokių vertimų duomenimis. Atlikus tyrimą nustatyta, kad su mažesnėmis kalbomis ir konkrečiais domenais „LetsMT!“ veikia efektyviau nei „Google“ vertėjas ir „Microsoft Bing“ vertėjas.


1991 m. įkurta „Tilde“ yra pirmaujanti kalbinių technologijų kūrėja, turinti biurus visose trijose Baltijos šalyse.
Be mašininio vertimo, „Tilde“ siūlo ir kitų populiarių kalbinių technologijų produktų: tikrinimo įrankių, interneto žodynų, vertimo programų mobiliesiems ir kalbos atpažinimo technologiją.