Kalbinių technologijų plėtojimu užsiimanti bendrovė „Tilde IT“ kartu su Lietuvių kalbos institutu bei Švietimo ir mokslo ministerija šiemet organizavo vaikų piešinių konkursą „Nupiešk gražiausią žodį“, kuriame kvietė dalyvauti visus kūrybingus, lietuvių kalbai bei dailei neabejingus pradinių klasių moksleivius, gyvenančius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
 

Konkurso „Nupiešk gražiausią žodį“ tikslas yra paskatinti meilę lietuviškam žodžiui, aktyvinti pradinių klasių ir dailės mokytojų darbą bei ugdyti jaunuolius patriotiška dvasia.
 
Kompetentinga komisija, suburta ne tik iš konkurso organizatorių ir partnerių, bet ir dailininkų, grafikų bei dailės pedagogų, įvertinusi, ar atsiųsti darbai atitinka konkurso  temą, piešinio originalumą, grožį, estetiškumą ir meniškumą, išrinko geriausius darbus, kurių autoriai buvo apdovanoti konkurso rėmėjų įsteigtais prizais: kompiuteriu su programine įranga, fotoaparatu ir mobiliuoju telefonu. Vaikus, geriausiai išreiškusius žodžio skambesį popieriaus lape, organizatoriai taip pat apdovanojo ir leidyklos „Šviesa“ įsteigtais prizais bei programine įranga Tildės Biuras 2009 Namams.
 
Visi vaikų atsiųsti piešiniai eksponuojami virtualiojoje galerijoje svetainėje www.lituanika.lt.
 
Kalbines technologijas kuriančios įmonės „Tilde IT“ direktorius Vaclovas Pranskūnas džiaugėsi, kad gali prisidėti prie lietuvių kalbos puoselėjimo. „Mums labai svarbu, kad vaikai augtų mylėdami savo šalį ir kalbą. Patriotiškumo ugdymas yra kertinis kiekvienos save gerbiančios valstybės akmuo“, – konkurso organizavimo motyvus dėstė „Tilde IT“ direktorius V. Pranskūnas.

 

   

Daugiau piešinių