Lietuvių kalbos konkursas moksleiviams „Švari kalba – švari galva“
 
Turbūt kiekvienam yra tekę matyti panašaus pobūdžio tekstą: „Swejki, snd 4nis ir ash norech jum shy ta parodyt!“. Šis reiškinys sparčiai plinta ir kelia pavojų lietuvių kalbai. Siekiant išsaugoti lietuvių kalbos unikalumą ir paneigti nuostatą, jog ši kalba yra nepatogi kasdieniam darbui informacinėmis technologijomis, bendrovės Tilde IT iniciatyva sutelkus verslo ir valstybinių institucijų pastangas 2008 metais buvo surengtas pirmasis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“.
 
Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti moksleivius elektroninėje erdvėje vartoti lietuviškus rašmenis ir taisyklingą lietuvių kalbą bei atkreipti visuomenės dėmesį į lietuvių kalbos vartojimo elektroninėje terpėje problemas.
 
Konkurso metu pademonstruoti savo lietuvių kalbos žinias ir gebėjimą jas pritaikyti praktiškai visuomet kviečiami tie, kurių kalbos vartojimo įgūdžiai dar tik formuojasi. Kiekvienais metais konkurse dalyvauja vis daugiau klasių ir moksleivių.
 
Pirmajame konkurse savo lietuvių kalbos žinias pasitikrino per du su pusę tūkstančio 7–8 klasių, antrajame – per tris tūkstančius 7–9 klasių moksleivių, o trečiajame – jau daugiau kaip aštuoni tūkstančiai 6–10 klasių moksleivių iš visos Lietuvos.
 
Pirmojo ir trečiojo konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai ir jų mokytojai buvo pagerbti LR Seimo rūmuose, o antrojo konkurso prizininkams atminimo dovanas ir diplomus Lietuvos Respublikos Prezidentūroje įteikė Prezidentas Valdas Adamkus bei švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.
 
Konkursą „Švari kalba – švari galva“ bendrovė Tilde IT organizuoja drauge su Švietimo ir mokslo ministerija, Valstybine lietuvių kalbos komisija ir ryšių su visuomene agentūra Strateginių komunikacijų centras.